Mitec Wózki widłowe Nissan - tel. 71 718 21 30 - WÓZKI WIDŁOWE NOWE I UŻYWANE NISSAN WROCŁAW OPOLE LEGNICA LUBIN NYSA POLKOWICE GŁOGÓW JELENIA GÓRA MILICZ OLEŚNICA ZGORZELEC KUDOWA KŁODZKO KUDOWA BOLESŁAWIEC LWÓWEK ZŁOTORYJA JAWOR STRZEGOM STRZELIN OŁAWA KLUCZBORK KĘPNO OSTRZESZÓW SYCÓW NAMYSŁÓW RAWICZ ŻMIGRÓD LESZNO GRODKÓW KOWARY STRZELCE POZNAŃ JAROCIN OSTROW KALISZ GŁOGÓWEK- Wózki widłowe nowe i używane Nissan - Wynajem wózków widłowych - Serwis wózków widłowych Nissan - Autoryzowany Dealer Nissan Forklift

Idź do spisu treści

Menu główne:

Mitec Wózki widłowe Nissan - tel. 71 718 21 30

Ponad 50 lat doświadczenia Nissan Motor Co w produkcji wózków widłowych gwarantuje produkt funkcjonalny, niezawodny i trwały. Mocna strona naszej oferty to również nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony środowiska, ergonomii i komfortu pracy operatora, co z kolei przekłada się na niskie koszty.


Cechy charakterystyczne naszych produktów to nowoczesność połączona z prostotą w zakresie serwisu oraz atrakcyjne ceny. To sprawia, że wózki Nissan są cenione również jako używane i mają najniższą w branży utratę wartości.

Nasze wózki są sukcesywnie udoskonalane aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów oraz normom bezpieczeństwa pracy. W roku 2000 została wprowadzona na rynek nowa seria wózków DX1 i DX2, a obecnie wprowadzany do oferty wózki LX z silnikiem nowej generacji K25. W przyszłym roku będziemy wprowadzać kolejne nowości. Nissan jest także pierwszym producentem oferującym w swojej klasie gazowe wózki widłowe z wykorzystaniem własnych silników i elektronicznego wtrysku paliwa.

Rocznie sprzedajemy na całym świecie ponad 35.000 wózków widłowych Nissan. Nasze zakłady produkcyjne znajdujące się w Japonii oraz na terenie Unii Europejskiej w Holandii i Hiszpanii posiadają certyfikaty ISO14001 oraz ISO 9002.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego